9062/1 ORCA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9062/1 |
| Color | WHITE AND BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 306cm / 120inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2550kg |
| Block | 9062/1 |
| Color | WHITE AND BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2896kg |
| Block | 9062/1 |
| Color | WHITE AND BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2896kg |